Відбувся діалог влади з підприємцями-експортерами Херсонщини


1 декабря 2020 года.

Як стимулювати експортну активність підприємств Херсонщини та які є перспективи роботи у сфері зовнішньоекономічної діяльності?

Ці та інші питання обговорили учасники онлайн-зустрічі під керівництвом голови облдержадміністрації Юрієм Гусєвим. Серед учасників заходу представники підприємств-експортерів Херсонщини, керівництво Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, Чорноморської митниці Державної митної служби України, Головного управління Держпродспоживслужби в області та ін.

Очільник області Юрій Гусєв повідомив, що здійснюється активна робота із налагодження співпраці з різними країнами: «Ми сприятимемо тому, щоб товаровиробники Херсонської області виходили на зовнішні ринки. Регулярно проводимо зустрічі з Міністерством закордонних справ. Зокрема, нещодавно відбулась онлайн-зустріч за участю послів країн Перської затоки щодо залучення інвестицій в нашу область та налагодження партнерства».

Крім того, у ході заходу для допомоги експортерам було презентовано ПрАТ «Експортно-кредитне агентство» та надано роз'яснення щодо сертифікації при експорті товарів.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости