Відбувся чемпіонат Херсонської області з кайт-флаїнґу

Відбувся чемпіонат Херсонської області з кайт-флаїнґу
13 мая

9-12 травня 2021 р. вже вдруге відбувся Чемпіонат Херсонської області з кайт-флаїнґу. Регіональні змагання пройшли на кількох локаціях в Херсоні, Нижніх Сірогозах та Генічеську та були приурочені до Дня Перемоги.

27 учасників боролися у п'яти змагальних і п'яти вікових категоріях. Абсолютним чемпіоном Херсонщини з кайт-флаїнґу другий рік поспіль став Микита ВАРЕНИК з Херсона (юніори). Ще 14 призерів обласних змагань продовжать боротьбу на Чемпіонаті України з кайт-флаїнґу наприкінці серпня.

Організатором Чемпіонату Херсонської області з кайт-флаїнґу 2021 вдруге стала Альона КОМПАНІЄЦЬ - виконавчий секретар Української Асоціації Повітряних Зміїв, Чемпіонка Світу - 2018. Головним суддею Чемпіонату за традицією виступив херсонець Павло ШМУЛЕВИЧ, президент Асоціації, Чемпіон Світу - 2018.

625

До суддівської колегії увійшли запрошені фахівці - Юлія ТКАЧЕНКО, кайт-флаєрка з Ізраїлю, та Олександр МЄШКОВ, кандидат технічних наук, учитель фізики Херсонського фізико-технічного ліцею. Херсонська регіональна першість вже традиційно відкрила серію обласних змагань, яка проводитиметься Асоціацією впродовж літа 2021 року у 12-17 регіонах нашої країни (залежно від умов карантину).

625

А вже 30 травня 2021 р. Херсон прийматиме перший Кубок України з кайт-флаїнґу, на якому за «командне золото» змагатимуться клуби Української Асоціації Повітряних Зміїв з семи областей.

625

Теги: змей
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости