Відбулись фінальні змагання ІІІ етапу чемпіонату Херсонської області з футзалу

Відбулись фінальні змагання ІІІ етапу чемпіонату Херсонської області  з футзалу
8 февраля 2016 года.

06 - 07 лютого 2016 року в місті Бериславі в спорткомплексі «Юність» районної комплексної ДЮСШ ім. В.К.Сергеєва відбулися фінальні змагання ІІІ етапу чемпіонату області з футзалу 2015/2016 року серед команд юнаків 2000/2001 років народження, у яких взяли участь 7 кращих, за підсумками ІІ етапу (півфінальних групових змагань), футзальних команд області цієї вікової групи.

На І етапі чемпіонату у 7 територіальних відбіркових групах узяли участь 32 команд, близько 400 юних спортсменів з 25 позашкільних начальних закладів спортивного профілю (культивують футбол в області 36 закладів).

На ІІ етапі змагання відбулися у 4 півфінальних групах, сформованих за територіально- спортивним принципом із числа команд, що посіли І-ІІ місця на І етапі у відбіркових групах. Несприятливі погодні умови не завадили 15 командам з 13 позашкільних навчальних закладів спортивного профілю взяти участь у змаганні у чотирьох півфінальних групах, хоча мало взяти участь 16 команд. Не з'явилася на змагання ІІ етапу з невідомих причин, без будь-яких повідомлень і пояснень,. команда «Торпеда» Іванівський район (Іванівська ДЮСШ), яка дискваліфікована рішенням Бюро Ліги терміном на 1,5 роки.

До фінальних змагань були допущені 8 команд, що посіли І-ІІ місця на ІІ етапі з результатом гри між собою, а саме:

- Берислав» Бериславський район (Бериславська районна КДЮСШ ім. В.К.Сергеєва) - 3,

- «Зміна - Аматор» Новотроїцький район (спільна команда ДЮСШ Новотроїцького району та районного ФСК «Аматор») - 0,

- «Енергія» ДЮСШ м. Нова Каховка (ДЮСШ Новокаховської міської ради) - 3,

- «Кристал - 3» м. Херсон (Херсонська СДЮСШОР з футболу «Кристал») - 0,

- «Олешшя» Цюрупинський район (ДЮСШ Цюрупинської районної ради) - 3;

- «Освіта - 1» м. Херсон комплексна ДЮСШ Управління молоді та спорту облдержадміністрації - 0,

- «Кристал - 1» м. Херсон (Херсонська СДЮСШОР з футболу «Кристал») - 3,

- «Високе поле» Високопільський район (Високопільська районна ДЮСШ) - 0.

Змагання розпочалися з несподіванки - команда «Зміна - Аматор» Новотроїцький район не з'явилася на змагання. Такого ганебного факту у фінальних змаганнях не було вже 4 роки і тому ця команда буде показово покарана тривалою дискваліфікацією.

 

На урочистому відкритті змагань команди вітали Валерій Корибут, заступник начальника відділу освіти, молоді та спорту Бериславської райдержадміністрації, Юрій Сорочинський, директор Бериславської районної комплексної ДЮСШ ім. В.К.Сергеєва, депутат районної ради, В'ячеслав Роль, голова обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України.

За регламентом змагань команди були розділені на 2 групи: в одній 4 команди, в іншій 3, в яких вони зіграли між собою за коловою системою в одне коло (І раунд). У ІІ раунді по 2 кращі команди з кожної групи розіграли між собою за системою «плей-офф» призові місця, а команди, що посіли в групах треті і четверті місця за коловою системою у одне коло розіграли між собою V-VІІ місця (результати матчів, підсумкові таблиці та сітка матчів «плей-офф» - додаються).

У результаті проведених фінальних змагань чемпіоном області з футзалу 2015/2016 року серед команд юнаків 2000/2001 років народження стала команда «Кристал-2000» Херсонської СДЮСШОР з футболу «Кристал» (тренери Валерій Бобрусь та Олександр Чорнявський, директор ДЮСШ Анатолій Жосан).

Володарями золотих медалей стали Ігор Щесний, Станіслав Швачко, Ілля Шевцов, Артем Сухина, Сергій Попов, Рустам Магомедов, Євген Васильєв, Богдан Ціома, Роман Цепенюк, Валентин Батрак, Денис Кочеретко. Срібний призер - команда «Олешшя» Цюрупинський (тренери Валерій Майков та Василь Довгаль, директор ДЮСШ Наталія Осмоловська), бронзовий - команда «Енергія» м. Нова Каховка (тренер Віталій Кулик, директор ДЮСШ Петро Бойко). Переможцям і призерам були вручені пам'ятні призи (кубки), медалі та дипломи Управління молоді та спорту облдержадміністрації.

Фінальні змагання відбулися завдяки фінансовій та організаційній підтримці Управління молоді та спорту облдержадміністрації (начальник управління Юрій Семченко), обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України, обласної федерації футболу (голова В'ячеслав Богун), Бериславської районної комплексної ДЮСШ ім. В.К.Сергеєва (директор Юрій Сорочинський), Бериславської, Цюрупинської та Високопільської райдержадміністрацій і районних рад, Новокаховської міської ради, батьків учасників.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости