Відбудеться підписання меморандуму щодо розвитку трансплантації на Херсонщині


4 февраля

Розвивати систему трансплантації на Херсонщині будуть допомагати фахівці Інституту серця МОЗ.

Завтра, 5 лютого, о 09:30 в облдержадміністрації (І поверх, зал засідань) відповідний меморандум підпишуть директор Департаменту здоров'я ОДА Віктор Короленко та генеральний директор ДУ «Інститут серця Міністерства охорони здоров'я України» Борис Тодуров.

У рамках співпраці буде здійснюватися забезпечення надання високоспеціалізованої медичної допомоги хворим, що потребують застосування трансплантації; виконання спільних науково-дослідницьких, технічних та інших проєктів; підготовка медичних кадрів, обмін спеціалістами та інше.

Сторони підтримуватимуть співробітництво і налагодження прямих зав'язків між закладами охорони здоров'я, науковими установами та організаціями.

Запрошуємо представників ЗМІ!

Довідково: Інститут серця - флагман української кардіології та кардіохірургії, де найдосвідченіші лікарі, оснащені найсучаснішою технікою, щодня борються за якісне та довге життя своїх пацієнтів.

Інститут серця був відкритий у Києві у 2007 році за європейськими стандартами. У клініці працюють експерти в галузі попередження захворювань та вад серця, діагностики, терапії, хірургії, анестезіології та реабілітації.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости