«Вибух консервів»: серед 23-х «простих херсонців», які отримали російські паспорти, -- активісти «Партії Шарія»

«Вибух консервів»: серед 23-х «простих херсонців», які отримали російські паспорти, -- активісти «Партії Шарія»
12 июня

Один з 23-х херсонських колаборантів, які нещодавно отримали паспорт Росії - місцевий активіст антиукраїнської «Партії Шарія».

В сюжеті російських пропагандистів чоловік назвав себе «простий громадянин Херсона», казав, що «ніколи не мирився з тим, що тут відбувається з боку української влади», а також «чекав звільнення, повернення в сім'ю».

Херсонські колаборанти

Але місцевий Телеграм-канал знайшов у мережі відео, де цей чоловік знятий під час презентації відкриття херсонського офісу «Партії Шарія», і, судячи з того, що він говорить на цьому відео, не має жодних сумнівів у тому, що чоловік - партійний активіст.

Херсонський шарійовець

Це відео - чергове свідчення того, що окупантські паспорти отримують все ж не «прості громадяни Херсона», а люди, які й раніше, живучі в Україні і користуючись правами і свободами громадянина нашої держави, ненавиділи її та проводили антиукраїнську діяльність.

До речі, Херсонська обласна організація «Партії Шарія», за даними реєстрів, й досі існує.

YouControl Партія Шарія

Її очолює депутатка Миколаївської міськради Тетяна Кравчук. Вона, до речі, зараз декларує проукраїнську позицію, а нещодавно на власному Телеграм-каналі дуже різко відгукнулася на заяву так званого «голови військово-цивільної адміністрації Херсонської області» Володимира Сальдо про необхідність «звільнення» (насправді - захоплення) росіянами міст Очаків і Миколаїв для поновлення судноплавства.

Скріни з Телеграм-каналу Тетяни Кравчук

До речі, з тих, хто першим отримав російські паспорти, Володимир Сальдо був єдиною людиною, яку можна назвати персоною з великою впізнаваністю на Херсонщині.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости