Ветеранів Херсонщини привітали зі святом


29 сентября 2016 года.

Сьогодні, 29 вересня, відбулися урочисті збори первинної організації ветеранів Херсонської облдержадміністрації та обласної ради, присвячені Міжнародному дню людей похилого віку та Дню ветерана.

З вітальним словом до ветеранів звернувся перший заступник голови Херсонської облради Василь Зеленчук. Як підкреслив В.Зеленчук, владі варто прислухатися до порад ветеранів. «Ми завжди готові вас вислухати, бо ваші поради дуже важливі», - наголосив він.

У свою чергу, голова ради первинної організації Ніна Трусова від імені всіх ветеранів подякувала апарату обласної ради за увагу та турботу про ветеранів.

Почесною грамотою Херсонської обласної ради за активну життєву позицію, особистий внесок у розвиток ветеранського і волонтерського руху по захисту прав і соціальних пільг ветеранів та з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана відзначено:

Щербакова Миколу Івановича, члена первинної організації ветеранів Херсонської обласної державної адміністрації та обласної ради, першого заступника голови ради обласної організації ветеранів.

Подяку голови Херсонської обласної ради за активну життєву позицію, особистий внесок у розвиток ветеранського і волонтерського руху по захисту прав і соціальних пільг ветеранів та з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана оголошено:

Биковській Раїсі Олександрівні, члену ради первинної організації ветеранів Херсонської обласної державної адміністрації та обласної ради.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости