«Велике будівництво» на Херсонщині транслюватиметься онлайн


28 февраля 2020 года.

100 шкіл, 100 дитячих садочків, 100 стадіонів - уже з цього року в Україні запровадять цю президентську програму. В рамках її впровадження буде збудовано або реконструйовано сотні об'єктів соціальної сфери по всій країні. Зокрема, у Херсонській області планується будівництво чи реконструкція 6 шкіл, 6 дитсадків та 8 об'єктів спортивної інфраструктури.

Кожен мешканець Херсонщини зможе на власні очі в режимі реального часу переглянути, як реалізується «Велике будівництво» в нашій області. Голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Гусєв дав доручення, аби будівництво та реконструкція об'єктів транслювалася в онлайн-форматі на сайті облдержадміністрації.

«Свій ранок я починатиму з чашки кави та перегляду трансляції, де спостерігатиму за ходом Великого будівництва. Я хочу, аби вже 2 березня у нас на сайті обласної адміністрації з'явилися посилання на трансляції з процесу реконструкції та будівництва об'єктів національної програми», - заявив очільник Херсонщини Юрій Гусєв.


За словами першого заступника голови ХОДА Дмитра Бутрія, з 1 березня розпочнеться будівництво восьми об'єктів. Контролюватиме роботи заступник директора Департаменту будівництва та розвитку інфраструктури Анатолій Галамага.

Вже цього понеділка, 2 березня, в розділі «Велике будівництво» на сайті облдержадміністрації транслюватиметься будівництво двох об'єктів. У п'ятницю, 6 березня, онлайн-трансляції мають з'явитися й по інших шести об'єктах. Також щопонеділка на сайті ОДА публікуватимуться звіти з фотографіями Великого будівництва.

"Крім того, хід реалізації національної програми на Херсонщині інспектуватимуть Президент України Володимир Зеленський та Прем'єр-міністр Олексій Гончарук", - повідомив сайт ОДА.

Голова ОДА Юрій Гусєв повідомив, що вони особисто відвідають декілька об'єктів, які реалізовуватимуться у рамках цієї програми.
Нагадаємо, що в межах Великого будівництва у Херсонській області планується реалізувати наступні проєкти:
- 6 проєктів шкіл (2 нові та 4 добудови);
- 6 проєктів дитячих садочків (4 нові та 2 добудови);
- 8 проєктів реконструкції з добудовою приймальних відділень;
- 8 проєктів будівництва та капітального ремонту спортивних стадіонів (3 нові та 5 добудов);
- 20 проєктів реконструкції амбулаторії;
- 3 проєкти будівництва бібліотек;
- будівництво 127,5 км дороги.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости