Веховний суд остаточно відмінив наказ Мінюсту, через який у Херсоні п‘ять років рейдерили підприємство

Веховний суд остаточно відмінив наказ Мінюсту, через який у Херсоні п‘ять років рейдерили підприємство
08 / 02 / 2022

Історія про рейдерське захоплення компанії Херсонбуд, яка тягнулася майже п'ять років, схоже завершена. Верховний суд своїм рішенням відмінив останній документ, який давав змогу одній зі сторін корпоративного конфлікту претендувати на давно продане майно.

Про це повідомили на сторінці АО «Жованник і партнери» у Фейсбук.

«Це був той випадок, коли продавши свої корпоративні права та отримавши гроші за них, компанія-продавець вирішила повернути права й залишити при цьому гроші!», - розповіли адвокати.

Мова йде про боротьбу за активи компанії Херсонбуд. Заплутана низка судових справ тривала багато років. До банального рейдерства цей процес йшов більш-менш цивілізовано, але з 2020 року переріс у силові акції та відвертий кримінал. Це стало можливим після появи наказу Мінюсту № 3026/5 від 26.09.2017, яким без рішення суду відмінили ряд реєстраційних дій і продане родиною Сандиків майно забрали у покупців та повернули продавцям. Очевидно, що гроші ніхто покупцям не повернув.

Це дозволило родині Сандиків почати процес перереєстрації майна на інші компанії, та вчиняти інші злочинні дії.

Нагадаємо, що в результаті низки рейдерських дій, у березні 2020 року державний реєстратор Фаріт Мустафаєв із села Петрівка Генічеського району несподівано переписав корпоративні права компанії ТОВ «ККД-5С» на сім'ю Сандиків.

Власниками компанії стали Анатолій, Борис та Лілія Сандік.

Як з'ясувалося, принагідно йшло підроблення протоколів зборів ТОВ «ККД-5С». На підставі одних протоколів Сандиків «чорні реєстратори» Мустафаєв і Ремішевський проводили свої реєстраційні дії, а на основі інших - намагалися довести, що вони є законними власниками підприємства.

Попутно захоплюючи будівлі, із використанням справжніх титушок і «журналістів».

Але, постраждалих у цій історії значно більше. За час, коли корпоративні права переходили до родини Сандиків, їм вдалося по декілька разів продати квартири у недобудованому будинку, кинувши десятки інвесторів. Ми докладно описували цю історію, яку зараз розслідує поліція. І впевнені, що шахраї мають постати перед судом і відповісти за свої дії.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости