Вчитель з Херсонської області увійшов до ТОП-10 найкращих вчителів України

Вчитель з Херсонської області увійшов до ТОП-10 найкращих вчителів України
2 сентября 2020 года.

Іван Верещака, вчитель з Херсонської області, увійшов у ТОП-10 вчителів України за версією найпрестижнішої національної премії Global Teacher Prize Ukraine. Тепер він на шляху до всеукраїнського визнання та головного призу премії у чверть мільйона гривень.

Фіналістів премії оголосили 1 вересня у прямому ефірі вечірнього випуску ТСН на каналі «1+1». Серед зіркової десятки - вчителі з Києва, Заліщиків, Чулаківки, Хмельницького, Сум, Кам'янського, Одеси, Житомира, Маріуполя та Благовіщенського.

Іван Верещака викладає астрономію та інформатику у Чулаківському закладі повної загальної середньої освіти у селі Чулаківка, Херсонської області.

"Основою моєї роботи з поколінням Z є поєднання 4 "слабкостей дітей" - гаджети, віртуальна та доповнена реальності, гейміфікація та командна робота. Більше 3 років працюю над темою гейміфікації навчального процесу, і наразі напрацював та успішно використовую," - ділиться один із найкращих вчителів країни.

Найбільшим своїм професійним досягненням він вважає, що школярі визнають його за справжнього друга.

"Головною моєю місією на сьогодні є пошук нових українських Ілонів Масків. Цього вимагають виклики 2030. І у моєму шкільному оточенні можна з упевненістю віднайти таких дітей," - впевнений Іван Верещака.

На десятку фіналістів тепер чекає ассессмент-центр від журі, до якого входять українські та світові експерти, а саме: Зоя Литвин, Роман Тичківський, Лілія Гриневич, Andira Zafirakou, Наталія Мосейчук, Наталія Кідалова та Арсеній Добровольський. Вони три дні спілкуватимуться із учасниками та перевірятимуть їх креативність, професійність та мотивацію.

Найкращого педагога країни Global Teacher Prize Ukraine урочисто оголосять 3 жовтня.
Окрім головного призу, один із фіналістів може стати народним обранцем та отримати приз глядацьких симпатій. Для цього за нього або неї можна проголосувати на сайті ТСН http://tsn.ua/special-projects/GTPU-2020-voting

"Живу в очікуванні нових відкриттів. І, сподіваюся, нових друзів. Такими мені щороку стають ТОП-10 вчителів країни. Сьогодні о 19:30 у прямому ефірі ТСН оголошено прізвища педагогів, якими можуть пишатися не лише їхні вихованці, а й вся країна. Зустрічайте ТОП-10 2020- року складного і непередбачуваного!" - сказала кураторка премії, українська телеведуча каналу "1+1" Наталія Мосейчук.

Національну премію Global Teacher Prize Ukraine заснувала громадська спілка «Освіторія» у 2017 році. Відтоді в ній взяли участь майже вісім з половиною тисяч українських вчителів з усіх куточків країни! Премія покликана відзначити досягнення вчителя та підкреслити важливість професії учителя.

"Щороку ми у Global Teacher Prize Ukraine шукаємо найкращого вчителя України. А знаходимо - найкращих. Бо їх багато, усі вони дуже різні, але об'єднує їх одне: неймовірний талант та покликання. Ми щасливі, що можемо розказати усій країні про справжніх супергероїв нашого часу," - говорить Зоя Литвин, голова "Освіторії" та засновниця премії.

Премію підтримують компанії Microsoft та Deltahost агроіндустріальний холдинг МХП, Zagoriy Foundation, JuniorZ, Програма сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Інформаційну підтримку зідйснюють телеканали "1+1" та "Супільне:UA". Компанія Deloitte в Україні виступає партнером премії та забезпечує прозорість відбору переможців. Компанія Deloitte в Україні виступає партнером премії та забезпечує прозорість відбору переможців.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости