ВАКС засудив екс-суддю, яка ховала хабар в адміністративному кодексі

ВАКС засудив екс-суддю, яка ховала хабар в адміністративному кодексі
6 декабря 2021 года.

Вищий антикорупційний суд визнав винною в одержанні неправомірної вигоди колишню суддю Каланчацького райсуду Херсонської області Олену Живцову та засудив її до 5 років і 6 місяців позбавлення волі, повідомила в понеділок, 6 грудня, прес-служба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Детективи НАБУ затримали суддю Живцову у квітні 2018 року під час отримання 5000 грн хабара.

«В рамках досудового розслідування встановлено, що у квітні 2018 року голова суду запропонувала порушнику надати їй 5 тис. гривень за закриття адміністративної справи, а у разі відмови - "погрожувала" притягнути чоловіка до адміністративної відповідальності, а також накласти грошове стягнення у сумі від 16 тис. гривень до 32 тис. гривень. Після отримання коштів, які вона сховала у Кодекс про адміністративні правопорушення, суддя ухвалила постанову про закриття вказаного провадження», - сказано в повідомленні.

Колегія ВАКС визнала суддю винною за ч. 3 ст. 368 КК України та призначила їй покарання у виді 5 років 6 місяців позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в органах державної влади на строк три роки, з конфіскацією всього належного їй майна.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости