В управлінні Пенсійного фонду України в місті Херсоні відбувся семінар


05 / 07 / 2016

У рамках проведення роз'яснювальної роботи з бухгалтерами та начальниками відділів кадрів цього тижня в управлінні Пенсійного фонду України в місті Херсоні відбувся черговий семінар, на якому були присутні представники Херсонського національного технічного університету, Херсонської міської дитячої стоматологічної поліклініки, Херсонської обласної клінічної лікарні, Херсонської дирекції залізничних перевезень.

Начальник відділу обслуговування громадян Олена Василенко надала кваліфіковані роз'яснення щодо порядку, оформлення та надання документів для призначення (перерахунку) пенсії відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування". Звернула увагу присутніх, що починаючи з 01 липня 2016 року виплата пенсій всім внутрішньо переміщеним особам здійснюється виключно через рахунки та мережу установ і пристроїв публічного акціонерного товариства "Державний ощадний банк України". Нагадала про обов'язок посадових осіб повідомляти працівників про виникнення права на пенсію, переваг отримання пенсії через банківські установи, можливість користуватися електронними послугами веб-порталу Пенсійного фонду України.

Додатково, фахівець відділу ведення електронних реєстрів та підтримки інформаційно-аналітичних систем Олена Юхно розповіла присутнім, що наказом Міністерства фінансів України від 11.04.2016 № 441 внесено зміни до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування. Тобто, у липні п.р. звіт щодо нарахування ЄСВ за червень 2016 року необхідно подавати за новою формою.

Наприкінці семінару усім присутнім нагадали про функціонування в управлінні Фонду сектору по роботі з майбутніми пенсіонерами, основним завданням якого є своєчасне оформлення підготовчої пенсійної справи майбутнього пенсіонера до дня досягнення ним пенсійного віку, що дуже зручно для людей.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости