В Україні стартує Європейський тиждень цифрової грамотності - Мінцифра запрошує долучитися жителів та організації Херсонщини


22 марта

22 березня 2021 року стартує Європейський тиждень цифрової грамотності. Міністерство цифрової трансформації України планує провести масштабну комунікаційну та освітню кампанію з цифрової грамотності.

Що таке Європейський тиждень цифрової грамотності?

Це щорічна кампанія, яка проводиться з метою надихнути та навчити людей цифрових навичок. Проводиться у коворкінгах, громадських центрах, школах, університетах, бібліотеках та інших місцях по всій Європі. За 2010-2020 роки до Європейського тижня цифрової грамотності долучились більше 1 300 000 учасників.

Чому тиждень цифрової грамотності на часі?

В Україні, за даними 2019 року, не володіють базовими цифровими навичками 53% громадян. У Південному регіоні України таких найбільше - 64%. Щоправда, згідно з даними Європейського цифрового тижня, 42% громадян ЄС теж не мають базових цифрових навичок. В той час як цифрова грамотність так само важлива сьогодні, як вміння писати, читати і говорити. Від рівня цифрової грамотності залежить не лише комфорт проживання в країні цифрових сервісів, а й конкурентоспроможність кожного громадянина, вміння опиратися фейкам та дбати про свої дані онлайн.

Коли?
22 - 28 березня 2021

Що планує Мінцифра в Україні?

Мінцифра об'днує представників держави, бізнесу та громадян у рамках ініціативи та сформувати широке коло партнерів, щоб ініціатива стала помітною. Зокрема, провести масштабну комунікаційну та освітню кампанію з цифрової грамотності в рамках національного проєкту Дія.Цифрова освіта.

Чотири основні теми цьогорічної кампанії:
1. Базові цифрові навички та медіаграмотність
2. Кодування, STE(A)M та штучний інтелект
3. Просунуті цифрові навички та працевлаштування
4. Цифрова культурна спадщина

Через пандемію COVID-19 ми заохочуємо зосередитись на проведенні подій онлайн.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости