В Україні презентували Колекцію Рівності: Rizni.Rivni x BEVZA, LITKOVSKAYA, KSENIASCHNAIDER


12 апреля

Українські дизайнерки зі світовим ім'ям BEVZA, LITKOVSKAYA, KSENIASCHNAIDER та рух Різні.Рівні презентували колаборацію на підтримку ЛГБТК+ спільноти в Україні. Це - Колекція Рівності, - одяг для тих, хто підтримує рівність для всіх, незалежно від гендерної ідентичності та сексуальної орієнтації.

Кожна із дизайнерок створила одну унікальну річ для Колекції Рівності. KSENIASCHNAIDER - джинсову куртку з фрагментами айдентики Різні.Рівні, LITKOVSKAYA - вітровку з елементами стилю Анрі Матіса та Кіта Гарінґа, BEVZA - яскравий жилет, в'язаний з переробленого океанічного пластику.

"Якщо подивитися на жилет, він має у собі дві сторони, які роблять нас Різними та Рівними. З одного боку, «різні» - це стейтмент чітких барв. З іншого боку - меланж з тих самих кольорів нас поєднує, «переплітає» між собою, робить «рівними». Ми всі взаємодіємо у цьому світі і, насправді, індивідуальність завжди невіддільна від «спільності». Ми - унікальні та єдині водночас. Жилет в'язаний з переробленого поліестеру, пряжа виготовлена з пластикових пляшок. Для BEVZA здорове майбутнє для всіх нас - об'єднує", - розповідає Світлана Бевза.

4

У колекції кілька рівнів рівності:
Gender-neutral - підходить для чоловіків, жінок, небінарних особистостей, квір-людей.
Universal sizes - куртки one size, жилет представлений у двох розмірах, що адаптивні завдяки плетінню.
Zero-owner - у колекції немає власника.

"Мода підіймає глобальні теми. Я подумала: що для мене в мистецтві є дуже об'єднувальною картинкою? Відразу прийшов голову Матіс. Ми почали гратися з ним, але в якийсь момент мені не вистачило якоїсь глибини ідеології. І захотілося знайти ще одного яскравого митця, людину, яка багато говорила про об'єднання, і багато робила. Так Гарнінґ та Матіс об'єдналися в одній картинці, в одній ідеї, одній куртці", - каже Лілія Літковська.

Як отримати речі?

Рівні права належать усім. Справжню підтримку - не можна купити. Як і одяг Різні.Рівні. Проте, його зможуть отримати всі, хто підтримує ЛГБТК+ та доєднається до руху. Кожен, хто одягне річ з колекції, засвідчить свою дружню позицію.

Щоб отримати річ на тиждень, треба підтримати ЛГБТК+ спільноту на сайті https://www.riznirivni.com.ua/ та залишити свої контакти. Організатори проєкту рандомно оберуть людей, яким надішлють речі. Через тиждень річ треба передати іншим, таким чином продовживши хвилю підтримки.

4

 

5

 

"Коли нам запропонували взяти участь в колаборації, ми сумнівалися чи погоджуватися. Адже думали, що ця ідея очевидна, щоб всоте про неї говорити. Але ми зрозуміли, що цей проєкт не просто для фешн-ком'юніті. Він для усіх людей, які прогресивні у своїх поглядах. А наш бренд якраз про це. Ми робимо це не тому, що це модно. Для нас - це стиль життя", - коментує Ксенія Шнайдер.

Кампейн колекції створили Synchrodogs - арт та фешн фотографи, які відомі своїми роботами для Louis Vuitton, Burberry, Kenzo, Vogue, Esquire та Harper's Bazaar, і отримали нагороду Best Fine Art photographer by Vogue Italy ‘16.

Проєкт реалізували за ініціативи мережі громадських організацій по всій Україні, а саме Гендер Зед, Інша, КиївПрайд, Ліга, Сфера, Освітній Центр з Прав Людини у Львові за підтримки Національного Демократичного Інституту в Україні та урядів Великобританії, Швеції та Канади. Ідею та усі складові проєкту розробила технологічна креативна агенція [isdgroup].


Різні.Рівні - рух на підтримку рівності для всіх, незалежно від гендерної ідентичності та сексуальної орієнтації. У 2020 році випустили Маніфест Толерантності за участі Аліни Паш, Сергія Бабкіна, Марини Круть та інших українських музикантів. У 2021 році запустили #різнірівні365 - щодня протягом року новий представник ЛГБТК+ розповідає свої історії в Instagram-сторіс проєкту.

5

 

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости