В Таврійську провели першу сесію міськради

В Таврійську провели першу сесію міськради
11 ноября 2020 года.

Менше ніж за півтори години депутати новоствореної ОТГ прийняли майже два десятки кадрових і організаційних рішень.

Не відкладати в довгий ящик проведення першої сесії міськради восьмого скликання вирішили у Таврійську. Для озвучення підсумків виборів, складання присяги депутатами та переобраним міським головою Миколою Різаком і прийняттю ключових кадрових рішень 10 листопада обрали залу міського будинку культури, що ледь вмістила всіх бажаючих.

За інформацією голови Таврійської територіальної виборчої комісії Любові Пороскун, найбільшу кількість мандатів тут отримали депутати від проросійської "ОПЗЖ" - 5. У "Слуг народу", Партії місцевого самоврядування і "Європейської солідарності" по 4 мандата, а у "Нашого края", "Батьківщини" і "Нам тут жити!" - по 3.

Після вручення депутатських посвідчень затвердили тимчасовий регламент міськради нового скликання і шляхом таємного голосування обрали старого-нового секретаря міськради, 41-річного Андрія Хахалєва, висунутого партією "Наш край".

Після цього затвердили склад п'яти постійних депутатських комісій та структуру виконавчих органів. За рішенням міськради, кількість посадовців збільшиться: в трьох приєднаних колишніх сільських радах Каховського району працюватимуть три старости, а також два нові відділи - фінансовий і обліку та звітності. Збільшилась до 15 осіб і кількість членів виконавчого комітету міськради.

Залишились на своїх посадах заступник міського голови Таврійська Олександр Павлюк і керуюча справами виконкому Наталя Левченко. А ось новим заступником мера Таврійська обрали в. о. старосту Дніпрян Новокаховської ОТГ Анатолія Білого.

Повноцінних старост поки вирішили не обирати і виконувачами їх обов'язків до нового року призначили останніх сільських голів колишніх Кам'янської, Новокам'янської та Чорнянської сільрад.

Прийняття всіх цих рішень менше ніж за півтори години не підтримали лише декілька депутатів. Мовляв, проєкти рішень з кадрових питань не були належним чином оприлюднені та обговорені з усіма народними обранцями. Натомість, за словами Миколи Різака, усі ці питання перед сесією узгодили з представниками всіх партій, присутніх у міськраді нового скликання. Він додав, що Таврійську нема коли чекати на проведення наступних сесій, бо треба всім працювати вже зараз.

Нагадаємо, що Таврійська ОТГ була утворена однією з перших в області - восени 2016 року. Проте через шалений супротив Новокаховської міськради і небажання Центрвиборчкому перші вибори в цій громаді призначили лише на 25 жовтня цього року. Спочатку приєднатися до Таврійська планувала й Малокаховська сільрада, але передумала.

Міський голова Таврійська наголосив, що всі суперечки і розбіжності з Новою Каховкою залишилися в минулому.

- Сподіваємось лише на співпрацю з Новокаховською ОТГ і на її допомогу нашій громаді. Вдячний всім, хто проявив волю та бажання увійти до складу Таврійської ОТГ. Наша команда зробить все, щоб усі наші села з кожним днем жили краще, - пообіцяв Микола Різак.

У свою чергу міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко привітав Таврійську ОТГ з початком роботи в новому статусі.

- Ми вже маємо трошки різні території, але це не повинно на чомусь відображатися: ані на отриманні послуг жителями Таврійська в нашій міській лікарні, ані в спортивних, навчальних та інших закладах, - запевнив він і потиснув руку Миколі Різаку.

Олег БАТУРІН.

Фото автора.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости