В рамках туру «ЗміниТИ» експерти спілкувалися з херсонцями щодо реформ

В рамках туру «ЗміниТИ» експерти спілкувалися з херсонцями щодо реформ
24 / 05 / 2017

Основні проблеми в Україні і кроки, які варто зробити для системних змін обговорювали сьогодні в облдержадміністрації під час презентації Всеукраїнського туру «ЗміниТИ: взаємодія заради змін» та консультації щодо реформи системи охорони здоров'я та доступу до політики і прийняття рішень.

Херсонські медики та представники влади взяли участь у презентації, яку представила громадська організація "Центр UA" спільно з експертами коаліції Реанімаційний пакет реформ та представниками Міністерства охорони здоров'я.

Так, експерти з медичної реформи повідомили присутнім про діяльність організації, зокрема, збір по містам України пропозицій та побажань громадян для формування пакету узагальнених пропозицій до Кабінету Міністрів України щодо реалізації медичної реформи в країні.

Протягом дня відбувався діалог про проблеми і варіанти їх рішень у медичній галузі, зауваження та інформацію від нашого міста, озвучені об'єднаними громадами, медичною спільнотою, громадськими організаціями будуть враховані при підготовці матеріалів, що допоможуть якісно провести медичну реформу та внести зміни у законодавчі акти держави, що стосуються забезпечення виборчого процесу, забезпечення прав і свобод громадян.

Теги: реформи
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости