В рамках інвестиційного Форуму «Таврійські горизонти» будуть представлені більше 40 проектів


26 сентября 2016 года.

Про це стало відомо сьогодні під час засідання організаційного комітету з питань підготовки до проведення Міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти: співпраця, інвестиції, економічний розвиток», яке пройшло під головуванням очільника області Андрія Гордєєва.

Більше 40 проектів будуть продемонстровані у сфері в АПК, туризму, промисловості та транспорту.

Про це повідомляє прес-служба ОДА.

У рамках панельної дискусії «Промисловість, транспортна інфраструктура, енергоефективність та їх інвестиційна привабливість» будуть презентовані проекти щодо реконструкції аеропорту «Херсон», створення спільного виробництва електробусів компанії «AZAD Group of companies» (Індія) з Херсонським механічним заводом.

Також буде розглянуто питання будівництва порту у с.Станіслав Білозерського району для реалізації проекту «Шовковий шлях» сполученням ЕС-Україна-Грузія-Азія. У сфері енергоефективності буде представлено проекти: «Інвестиційна пропозиція по модернізації комунальних закладів Херсонської області за принципом енергосервісного контракту» та «Переведення котелень, що працюють на природному газі на використання твердопаливних котлів з киплячим шаром» та інші.

Під час панельної дискусії у сфері промисловості представлять 6 інвестиційних проектів, у тому числі інвестиційний проект «Індустріальний парк ХБК», який займає площу понад 48 га, та проект щодо модернізації Херсонського нафтопереробного заводу, що дасть можливість забезпечити 22% усіх потреб України в світлих нафтопродуктах найвищої якості.

Теги: форум
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости