У парку "Казений сад" вкрали лавку, яку встановили громадські активісти

У парку
26 декабря 2016 года.

У парку "Казений сад" вкрали лавку, що була встановлена влітку цього року власними зусиллями херсонської молоді, повідомляє сайт БФ "Об'єднання"

Навесні цього року дві активні громадянки Анастасія Климентенко та Юлія Власенко вирішили зробити більш комфортним для відпочинку людей один із найстаріших рукотворних парків у місті "Казений сад", що був заснований ще у XVIII ст. 

Дівчата змогли заручитись підтримкою з боку програми "Активні громадяни" Британської Ради, за кошти якої виготовили лавки та урни для сміття, що були встановлені на головній алеї парку. Головною метою проекту для Юлі і Насті стало формування екологічної культури та відповідального відношення до навколишнього середовища.

Але на початку грудня однієї з лавок не стало, її вкрали. Дівчата звернулися в поліцію, написали заяву. Крім того, на місці лавки було встановлено Пам'ятник Вандалізму. 

«Була шокована, коли лавки не виявилося на місці. Відразу переповнили розчаручання, сум, і навіть злість, - ділиться своїми почуттями Настя Климентенко. - Був варіант зробити вигляд, що нічого не сталося, і забути про цю ситуацію. Але подумали з Юлею, зібралися, встановили Пам'ятник Вандалізму. Сподіваємо таким чином вкотре звернути увагу херсонців на цю проблему. Нас дуже підтримали ті, хто був на урочистому пікніку в парку в травні, наші друзі. Я впевнена, що добра навколо і хороших людей більше, ніж вандалів».

Теги: парк, лавка
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости