В ОДА розглядають проекти меморіалу «Захисникам незалежної України»

В ОДА розглядають проекти меморіалу «Захисникам незалежної України»
2 августа 2017 года.

1 серпня, фахова комісія з визначення автора меморіалу «Захисникам незалежної України», який буде розміщуватися на Алеї Героїв незалежної України по вулиці Перекопській, розглянула подані проекти й визначила остаточних учасників конкурсу.

Так, узгоджено шість авторів проекту меморіалу з такою ж кількістю запропонованих робіт.

«Всі шість робіт відповідають вимогам конкурсу й «боротимуться» за право бути втіленими в життя. Реалізовано створення пам'ятника буде за рахунок коштів міського бюджету, що було раніше затверджено рішенням сесії міськради», - зауважив начальник управління містобудування та архітектури обласної державної адміністрації Григорій Ходін.

Він також нагадав, що роботи авторів фахова комісія приймала з 21 по 28 липня, відсьогодні й до 7 серпня члени комісії уважно вивчають всі проекти, перевіряють наявність необхідних супровідних документів до кожної роботи, надають рекомендації щодо доповнення електронних варіантів, макетів або детального опису меморіалу. Слід зазначити, що конкурсні роботи меморіалу «Захисникам незалежної України» оцінюватимуться без вказування автора, зашифровані під окремими номерами.

«З 8 по 30 серпня всі роботи будуть представлені на офіційному сайті облдержадміністрації та управління культури ОДА до громадського обговорення й голосування відповідно до вимог проведення конкурсу. Люди матимуть змогу самостійно оцінити ескізи, ознайомитися з інформацією щодо ідеї автора, втіленої в меморіал, і зможуть обрати той ескіз, який би самі хотіли бачити в ансамблі Алеї Героїв незалежної України», - пояснила начальник управління культури облдержадміністрації Світлана Думинська.

Окрім того, є ідея щодо розміщення всіх фотомакетів робіт-учасників конкурсу в холі міської ради, щоб люди могли оцінити представлені варіанти майбутнього меморіалу й візуально.

Підбиття підсумків конкурсу заплановане на 1 вересня цього року, а 14 жовтня, у День захисника України й День українського козацтва, відбудеться урочисте нагородження автора-переможця, чию роботу буде втілено в життя.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости