В ОДА обговорили питання будівництва школи №23 у Таврійському мікрорайоні

В ОДА обговорили питання будівництва школи №23 у Таврійському мікрорайоні
21 мая

Сьогодні в облдержадміністрації відбулась нарада, на якій обговорили питання будівництва школи №23 у Таврійському мікрорайоні № 4-А Херсона, яку намагалися збудувати ще 25 років тому. Поштовхом для початку реалізації проєкту може стати його включення до переліку об'єктів, які фінансуються за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку, та включення до переліку проектів, які реалізуються в рамках програми Президента України «Велике будівництво».

Заступник голови облдержадміністрації Едуард Науменко наголосив, що цей проєкт є дуже важливим для Херсона, адже його реалізація дозволить дітям, які мешкають в Таврійському мікрорайоні № 4-А, отримувати якісні освітні послуги недалеко від місця проживання.

Крім цього, в мікрорайоні триває будівництво багатоквартирних будинків, в яких надається житло соціальним верствам населення. Кількість жителів даного мікрорайону постійно зростає, а заклади освіти відсутні.

Едуард Науменко розповів, що враховуючи зауваження Мінрегіону протягом місяця потрібно доопрацювати проєкт, а для цього в ОДА створять робочу групу, до якої увійдуть представники обласної й міської влади, проєктанти.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости