В облраді обговорили питання харчування дітей в освітніх закладах Херсона


21 мая 2021 года.

Сьогодні перший заступник голови Херсонської обласної ради Єгор Устинов та заступник голови Херсонської обласної ради Геннадій Лагута відвідали нараду щодо харчування дітей в освітніх закладах, що підпорядковуються Херсонській міській раді.

Предметом наради стало виявлення порушення законодавства в сфері безпечності харчових продуктів у напрямку організації харчування дітей в 47 освітніх закладах Херсонської міської ради.

Як повідомила в.о. начальника Головного управління Держпроджпоживслужби в Херсонській області Наталія Клим, підприємство ТОВ «БАЗІСТОРГ», яке зараз здійснює харчування дітей у 47 закладах освіти Херсона, не має дозвільних документів на здійснення такої діяльності.

За її словами, ще 1 жовтня 2020 року підприємство змінило адресу своєї діяльності, і за законодавством України мало змінити і дозвільні документи, оскільки зараз невідомо, в яких саме приміщеннях зберігаються продукти, які постачають до міських закладів освіти.
«Дозвіл, виписаний на адресу, де підприємство не працює, не може вважатися дійсним», - зазначила Наталія Клим.

На заході була присутня в.о. начальника управління освіти Херсонської міської ради Наталія Журженко, яка зазначила, що міська рада готова співпрацювати з Держпродспоживслужбою та усунути всі наявні проблеми.

У той же час, за її словами, від жодного закладу освіти скарг на продукти харчування не було.

Проте, керівництво Держпродспоживслужби наполягає на тому, аби всі необхідні перевірки були проведені, а якість продуктів харчування підтверджена.

«Мова йде про харчування дітей, і тут на 100% мають бути дотримані всі вимоги. Я впевнений, що міська влада також зацікавлена в тому, щоб цей процес відбувався законно і прозоро. Впевнений, що спільно з Держпродспоживслужбою вдасться знайти шляхи вирішення проблеми, провести додаткові перевірки та забезпечити постачання продуктів до освітніх закладів належним чином», - зазначив Єгор Устинов.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости