В облдержадміністрації наголосили на важливості співфінансування місцевими радами об’єктів інфраструктури


15 октября 2019 года.

Сьогодні на селекторній нараді про це поінформував заступник голови облдержадміністрації Сергій Козир. За його словами, існує три проблемні галузі: спортивні майданчики, амбулаторії загальної практики сімейної медицини та дороги місцевого значення.

«З 12 спортивних майданчиків вже завершено будівництво 10, на останні 2 виділено тільки частину коштів. На реалізацію проекту з обласного бюджету виділено понад 9,6 млн грн, передбачено не менш ніж 50% співфінансування», - повідомив Сергій Козир.

Що стосується амбулаторій, він наголосив, що не надійшло співфінансування з Бериславської, Генічеської, Чаплинської, Скадовської, Каланчацької, Голопристанської райрад, Білозерської ОТГ. Високопільська райрада, Нижньосірогозька, Виноградівська ОТГ - отримали тільки частину передбачених коштів.

Також є дефіцит співфінансування ремонту доріг місцевого значення, який складає понад 5,5 млн грн.

З метою забезпечення співфінансування вказаних об'єктів Сергій Козир доручив Департаменту будівництва та розвитку інфраструктури надіслати відповідні листи до місцевих органів правління і розробити до кінця тижня «дорожню карту» проблемних питань.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости