В області будуть проведені заходи щодо поліпшення матеріально-технічної бази закладів культури та створено історико-культурний заповідник


22 декабря 2016 года.

Згідно з Програмою економічного, соціального та культурного розвитку Херсонської області на 2017 рік у сфері культури і духовності, головними цілями є поліпшення матеріальної бази закладів культури і мистецтва та їх технічного оснащення, створення умов для творчого розвитку та підвищення культурного рівня населення області.

Про це розповіла начальник управління культури облдержадміністрації Світлана Думинська під час засідання колегії облдержадміністрації.

Для розвитку та збереження пам'яток археології національного значення у с.Червоний Маяк Бериславського району будуть проведені науково-рятувальні археологічні роботи на пам'ятках національного значення. На цьому ж місці планується утворити історико-культурний заповідник «Амадока».

В області будуть проведені заходи щодо поліпшення матеріально-технічної бази закладів культури та створено мережу бібліотек з публічним доступом до Інтернету в Генічеському, Верхньорогачицькому, Високопільському районах.

«Важливо відновити та провести ремонтні роботи у закладах культури області, які є осередками духовного збагачення та творчого розвитку наших мешканців Херсонщини», - зазначив голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости