В обласній державній адміністрації провели нараду стосовно відновлювальної енергетики


8 июня 2017 года.

В обласній державній адміністрації провели нараду стосовно стану реалізації проектів у сфері відновлювальної енергетики в Херсонській області, яка пройшла під керівництвом заступника голови ОДА Олександра Адамчика.

До обговорення були запрошені представники Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації, ТОВ «Сивашенергопром», ТОВ «Віндкрафт-Каланчак», ТОВ «С.Енерджі-Херсон», ТОВ «Атлас Капітал Енерджи», ТОВ «Соларенерго», ТОВ «Ренджі Татарбунари», ТОВ «Ренджі Персай», ТОВ «Бі Енержі» і ТОВ «Фрі Енержі».

На сьогодні в області вже діють 4 вітрові та 6 сонячних електростанцій і саме тому Олександр Адамчик попросив поінформувати учасників наради про стан реалізації таких проектів з відновлювальної енергетики, які потужності планується встановити ще, в яких районах і в які терміни.

Присутні представники профільних компаній зазначили, що наразі в області триває процес підготовки передпроектної документації задля економічної доцільності і господарської потреби проектування підприємств, їх розміщення та техніко-економічного обгрунтування.

Теги: ога
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости