В обєктиві натураліста - 2021: визначено переможців обласного етапу

В обєктиві натураліста - 2021: визначено переможців обласного етапу
19 февраля

З метою формування громадської позиції, самореалізації внутрішнього потенціалу школярів і молоді, підготовки до цілісного сприйняття сучасних екологічних проблем, свідомого розуміння процесів, що відбуваються у природі в результаті людської діяльності, комунальним закладом «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради організовано та проведено обласний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об'єктиві натураліста - 2021».

Участь у конкурсі взяли 43 юннати з Білозерського, Великоолександрівського, Великолепетиського, Верхньорогачицького, Генічеського, Іванівського, Каховського, Новотроїцького, Олешківського районів та міст Нової Каховки, Каховки, Херсона.

Загалом на конкурс надійшло 166 робіт: 2 відеофільми, 17 слайд-фільмів, 7 відеороликів та 140 фоторобіт. Оскільки цьогорічна тема фестивалю - «Збереження біорізноманіття», то журі особливу увагу приділило тим роботам, в яких зроблено наголос саме на збережені біологічного різноманіття рідного краю.

Переможцями обласного етапу Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об'єктиві натураліста» визначено:

в номінації «Кращий слайд-фільм»:

- Межуєву Дар'ю, вихованку клубу «Дебати» (керівник Костіна Наталія Миколаївна) Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради за роботу «Унікальність Херсонських плавнів»;

- Гаврилюк Вероніку, вихованку гуртка «Фотонатуралісти» (керівник Дудченко Тетяна Олександрівна) Новотроїцької районної станції юних натуралістів за роботу «Одна з хорового колективу»;

- Марищак Катерину, вихованку гуртка «Фотонатуралісти» (керівник Дудченко Тетяна Олександрівна) Новотроїцької районної станції юних натуралістів за роботу «Царина Сиваського поду».

в номінації «Кращий відеоролик (відеокліп)»:

- Гончарову Аміну, здобувачку освіти 9-А класу (керівник Пльохова Катерина Юріївна) комунального закладу «Великолепетиський опорний заклад загальної середньої освіти I-III ступенів» Великолепетиської селищної ради за роботу «Зробимо Лепетиху чистою, разом!»;

- Покрищенка Богдана, здобувача освіти 6-А класу Херсонської багатопрофільної гімназії №20 ім. Б. Лавреньова Херсонської міської ради за роботу «Пісня Землі»;

- Кравченко Наталію, здобувачку освіти 9-Б класу (керівники Баденко Анна Андріївна, Дубська Світлана Дмитрівна) Виноградівського закладу повної загальної освіти ім. О.М.Соценка Олешківського району за роботу «Олешківські піски».

в номінації «Краща фоторобота»:

- Щербинську Марію, здобувачку освіти 6-А класу (керівник Бондар А.М.) Херсонської загальноосвітньої школи I-III ступенів №45 Херсонської міської ради за роботи «Біорізноманіття дикої природи півдня України»;

- Пугача Назара, здобувача освіти 10 класу (керівник Надточій Тетяна Іванівна) Комишанської загальноосвітньої школи I-IIIступенів №26 Херсонської міської ради за роботи: «Нарешті обід», «Джмелик», «Солдатик», «Білий красень», «Любить-нелюбить»;

- Пушку Анастасію, вихованку гуртка «Тварини в нашому житі» (керівник Коваленко Інна Володимирівна) комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради, здобувачку освіти 4 класу Комишанської загальноосвітньої школи I-IIIступенів №26 Херсонської міської ради за роботи: «Цікава парочка», «Красуня бабка позує», «Краб», «Бабка з прикрасами», «Житель морського узбережжя»;

- Ясак Крістіну, вихованку гуртка «Світлопис» (керівник Надточій Тетяна Іванівна), здобувачку освіти 11 класу Комишанської загальноосвітньої школи I-IIIступенів №26 Херсонської міської ради за роботи: «Юність», «Річкова королева», «Снігова королева»;

- Кудрявченко Миколу, здобувача освіти 11 класу (керівник Надточій Тетяна Іванівна) Комишанської загальноосвітньої школи I-IIIступенів №26 Херсонської міської ради за роботи: «Солодкий сніданок», «Бджілка трудівниця»;

- Пирогова Нікіту, вихованця гуртка «Дослідники заповідних стежок Приазов'я» (керівник Пирогов Ігор Анатолійович) комунального закладу «Генічеська районна станція юних натуралістів» Генічеського району за роботу «Привіт!»;

- Козик Кіру, вихованку гуртка «Фотонатуралісти» (керівник Пирогов Ігор Анатолійович) комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради за роботу «Вікно на море»;

- Золотарьова Сергія, вихованця гуртка «Фотонатуралісти» (керівник Пирогов Ігор Анатолійович) комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради за роботу «Сонце півдня»;

- Мартиненко Вероніку, вихованку гуртка «Фотонатуралісти» (керівник Пирогов Ігор Анатолійович) комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради за роботу «Сніданок»;

- Семилєтову Марію, вихованку гуртка «Фотонатуралісти» (керівник Пирогов Ігор Анатолійович) комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради за роботу «Узбережжя Азовського моря»;

- Перепелицю Ксенію, вихованку гуртка «Фотонатуралісти» (керівник Пирогов Ігор Анатолійович) комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради за роботу «Солероси Приазов'я»;

- Панкову Альону, вихованку гуртка «Фотонатуралісти» (керівник Пирогов Ігор Анатолійович) комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради за роботу «На заповідних тропах Приазов'я»;

- Єременко Вероніку, вихованку гуртка «Фотонатуралісти» (керівник Пирогов Ігор Анатолійович) комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради за роботи «Степові дороги до моря».

Переможців нагороджено дипломами КЗ «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» ХОР, а їхні роботи направлено до Національного еколого-натуралістичного центру Міністерства освіти і науки України для участі у ІІІ етапі Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об'єктиві натураліста».

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости