В Новой Каховке сепаратисты записывают в "народную самооборону"

В Новой Каховке сепаратисты записывают в
6 апреля 2014 года.

Об этом на своей страничке пишет очевидец событий Наталья Петренко из Новой Каховки.

"Часи були і важчі, але такого ще не було.Сьогодні,у Новій Каховці, викинули триколор. З самого ранку група молодиків, як потім вияснилось, "Единение Новой Каховки", поставили намет "народна самооборона", підняли прапори України, Росії, Білорусії -"за единство славянских народов". А четверий прапор-ПСПУ. ,керівник Корецький." - пишет Наталья. Инициаторы мероприятие - поклонники Натальи Витренко.

Кроме этого они записывалю людей в "народную самооборону".

"А ще головне-вівся запис вступу у народну самооборону. 22 березня,на проросійському мітингу в Херсоні, проросійська самооборона Нової Каховки тримала гордо прапори міста (теж аренда,як пояснив один із членів групи на своїй сторінці у соц.мережі).Почувши про мітинг, на площу приїхали і прийшли небайдужі депутати облради Тобінський І,Я,,Сидоренко О.В.,депутат міськради.Литвин І.Й.,члени громадської ради. На місце події прибула міліція -поздоровкались. "ручкались"з членами"Единения..."і не побачили ознаків сепаратизму...До речі,особисто мені,як пересічній громадянці, показали повідомлення про проведення мітингу,зареєстроване у Новокаховській міській раді.Виходить.що голова міськради КоваленкоВ.І. і секретар Лук'яненко О.В. знали про підняття триколора сьогодні?!" - добавляет Петренко.

"Хочеться звернутись до Начальника МВ УМВС України у Херсонській області,Фабріна,(до речі,звертались 21 березня вперше з цього ж питання),Голови СБУ у Херсонській області, Шевченка,Прокурора Херсонської області,може,настав час притягнути до відповідальності діючу Новокаховську владу." - вопрошает Наталя.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости