В МОЗ озвучили умову перенесення місцевих виборів


17 августа 2020 года.

Місцеві вибори, що мають відбутись 25 жовтня, можуть перенести за умови, якщо в «червоній» карантинній зоні опиниться половина території України. Про це повідомив заступник голови МОЗ, головний санітарний лікар Віктор Ляшко в ефірі Україна 24.

«Зазвичай жовтень - це місяць початку сезону захворювань на грип та ГРВІ, але рік від року по-різному розпочинається - чи це буде жовтень, чи листопад, на жаль, ми чітко прогнозувати не будем. Все буде видно на початку жовтня, в середині жовтня», - відповів Ляшко на питання, чи розглядають в МОЗ питання переносу виборів, адже на жовтень прогнозується друга хвиля коронавірусу.

Також головний санлікар пояснив, що Україна орієнтується на Польщу - а там вибори президента якраз і було перенесено через пандемію.

Нагадаємо, президентські вибори в Польщі було заплановано на 10 травня, але їх перенесли через ситуацію з коронавірусом. Пропонували провести голосування поштою, або ж взагалі скасувати вибори і продовжити термін Анджея Дуди, врешті-решт вибори таки було призначено на 28 червня.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости