В морському порту Херсон відбулась зміна портового оператора

В морському порту Херсон відбулась зміна портового оператора
16 апреля 2020 года.

Морський термінал - нафтогавань Херсонського нафтоперевалочного комплексу, що розташований в акваторії морського порту Херсон, отримав нового власника.

Так, наприкінці 2019 року замість ДП «Підприємство із забезпечення нафтопродуктами» право власності набуло ТОВ «Варуна-Вест», яке 10 січня 2020 року змінило назву на ТОВ «Нафта-Трансшипмент». Наразі ведеться робота щодо включення даного портового оператора до Реєстру морських портів України.

«Відповідно до наданих документів та планів ТОВ «Нафта-Трансшипмент» з вантажообігу на 2020 рік, напрямок діяльності на даному морському терміналі суттєво не зміниться та буде спрямований на зовнішньоекономічні відносини, зокрема на перевалку імпорту нафтопродуктів. Для розвитку морського порту Херсон достатньо важлива стабільна робота Херсонського нафтоперевалочного комплексу, адже цей термінал є унікальним в акваторії порту. Тож, сподіваємось на плідну співпрацю з новим портовим оператором, який зможе утримати вже встановлений рівень та не зупинятися на досягнутому», - прокоментував начальник Херсонської філії ДП «АМПУ» (Адміністрації Херсонського МП) Володимир Гаращенко.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости