В морському порту Херсон підбили підсумки 2019 року


16 / 01 / 2020

Адміністрація Херсонського морського порту оприлюднила основні показники роботи порту за минулий рік.

Загальний вантажообіг в акваторії морського порту Херсон склав 3 млн 802 тис. тонн, що майже на чверть (24%) перевищує показники 2018 року.

Зазначимо, що вантажообіг - це сумарний показник роботи всіх терміналів, на яких працюють портові оператори (стивідорні компанії), а також інших суб'єктів господарювання, що ведуть свою діяльність в межах морського порту Херсон.

У номенклатурі вантажів провідні позиції посідає агропродукція (пшениця, насіння сої, зерно кукурудзи, ячмінь, шрот кормовий, висівки пшеничні, макуха), а також аміачна селітра, листова сталь та дизельне пальне.
Протягом 2019-го акваторію морського порту Херсон відвідало 794 судна, що на 79 більше, ніж торік.

«Минулий рік видався багатим на важливі події та досягнення для морського порту Херсон. Суттєво покращились показники перевалки вантажів та було встановлено кілька рекордів, інтенсивно проводився масштабний проект з експлуатаційного днопоглиблення, який був започаткований вперше за 7 років та дозволив на 100% використовувати паспортні і проектні потужності морського порту Херсон. Звичайно, знаковим для порту став запуск пілотного концесійного проекту державного стивідора ДП «ХМТП», - прокоментував підсумки року начальник Херсонської філії ДП «АМПУ» (Адміністрації Херсонського МП) Володимир Гаращенко, - Сподіваємось, що 2020 рік буде не менш насиченим та плідним в діяльності усіх представників морської галузі, які працюють в нашій акваторії».

 

Теги: порт
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости