В лісах Херсонщини розпочався пожежонебезпечний період

В лісах Херсонщини розпочався пожежонебезпечний період
18 марта 2014 года.

В лісах Херсонської області розпочався пожежонебезпечний період.

Яким він є - напружений чи спокійний - залежить саме від нас, простих людей.

І якщо для нас не припустимо, що вогонь, розведений нашими руками, знищить ліс, значить ми зуміємо зберегти наше зелене багатство.

Для цього необхідно дотримуватися Правил пожежної безпеки в лісах України. Протягом пожежонебезпечного періоду забороняється:
- розведення багать у лісі;
- заїзд на територію лісового фонду транспортних засобів та інших механізмів, за винятком тих, що використовуються для лісогосподарської мети;
- відвідування населенням хвойних насаджень при 5-му класі пожежної небезпеки (надзвичайна небезпека) за умовами погоди;
- палити, кидати у лісі непогашені сірники, недопалки, витрушувати з люльок гарячий попіл, крім місць, що обладнані для цієї мети та ін..
Звертаємося з проханням до землекористувачів, землі яких межують з лісовими насадженнями, що заборонено випалювання сухостійної трави. Ваша необережність може дорого коштувати не лише лісовому господарству як державній структурі, а й вам особисто. Вразі заподіяння лісовому господарству шкоди стягується збиток, а також накладається штраф на громадян від 17 до 51 грн.
  Відчувайте свою причетність до охорони та збереження лісових насаджень для майбутніх поколінь.

Теги: ліс
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости