В КПВВ «Каланчак» прикордонники виявили наркотики у кримчанина


31 августа 2019 года.

Прикордонники Херсонського загону під час оглядової роботи в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на адмінмежі з ТОТ АР Крим продовжують виявляти заборонені для переміщення наркотичні та психотропні речовини.

Так сьогодні вночі, до контрольного пункту в'їзду-виїзду «Каланчак» прибув громадянин України, 19-річний мешканець окупованого Криму, який направлявся з Ялти на материкову частину України. Під час перевірки документів прикордонники звернули увагу на нервову поведінку громадянина та вирішили вивести його з загального потоку.

Під час огляду речей, за допомогою службового собаки, прикордонники спільно з представниками митниці виявили приховані в сумці наркотичні та психотропні речовини, серед яких марихуана, амфетамін, інші речовини наркотичної дії та шприци.

Прикордонники проінформували співробітників Каланчацького відділу Національної поліції про виявлення ознак кримінального правопорушення за статтею 309 КК України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» та передали виявлені речовини правоохоронцям для проведення подальших слідчих дій.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости