В КПВВ «Каланчак» прикордонники виявили 6 порушників та попередили спробу незаконного переміщення автомобіля


23 января 2017 года.

21 січня прикордонники Херсонського загону в контрольному пункті в'їзду-виїзду «Каланчак» виявили автомобіль «ЗАЗ Lanos» під керуванням громадянина України, який направлявся з Сімферополя в Херсон. Під час перевірки документів прикордонників встановили, що доручення на право керування та володіння транспортним засобом видано з порушенням. Власник автомобіля з березня 2016 року знаходиться за межами материкової частини України, а доручення в січні 2017 року видане в Києві, тобто без присутності власника.

По даному факту прикордонники проінформували Каланчацький відділ Національної поліції та направили повідомлення про можливий факт кримінального правопорушення за статтею 366 КК України.

Також, за добу в контрольному пункті «Каланчак» прикордонники виявили 4 громадян України, громадина Азербайджану та громадина Узбекистану, які порушили порядок в'їзду на тимчасово окуповану територію та виїзду з неї. Дані особи потрапили на тимчасово окуповану територію АР Крим через пункти пропуску, функціонування яких тимчасово припинено. За вказане правопорушення громадян України притягнули до адміністративної відповідальності, а іноземцям заборонили в'їзд на територію України на 3 роки.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости