В Херсонській області автономізовано 94 відсотки закладів охорони здоров'я


8 января 2020 года.

Херсонщина посідає перше місце у південному регіоні з реалізації всіх заходів та виконання умов для укладення договорів з Національною службою здоров'я України (НСЗУ).

Про це поінформував директор Департаменту здоров'я облдержадміністрації Віктор Короленко під час селекторної наради під головуванням очільника Херсонщини Юрія Гусєва.

Віктор Короленко також повідомив, що в області підлягають автономізації з переходом фінансування за програмою медичних гарантій 55 закладів охорони здоров'я.

«Станом на 08 січня 2020 року автономізовано 52 заклади охорони здоров'я (94%), ще 3 заклади знаходяться в процесі перетворення», - зазначив директор Департаменту.

Юрій Гусєв наголосив на важливості завершення автономізації закладів охорони здоров'я, аби Херсонщина була повністю готовою до впровадження медичної реформи.

Особлива увага була приділена й питанню комп'ютеризації. Зокрема, заклади охорони здоров'я вторинної та третинної медичної допомоги забезпечені комп'ютерним обладнанням для роботи з НСЗУ на 61,8%, в тому числі обласні - 66,5% міські - 57,7% та центральні районні лікарні - 65,2%.

Cтосовно комп'ютеризації у ході наради було наголошено на тому, що на стаціонарі необхідна наявність не менше одного комп'ютеризованого робочого місця на відділення. В амбулаторії - по 1 комп'ютеризованому місцю в консультативний кабінет, параклінічні відділення та реєстратуру (на 1 реєстратора).

 

Новости по теме
    Комментарии (0)

    Новости