В Херсоні обговорили перебіг медичної реформи


12 августа 2013 года.

В Україні триває реформа в галузі охорони здоров’я. Місто Херсон також долучається до процесу покращення надання медичних послуг населенню. У місті триває обговорення основних положень реформи медичної галузі. 08 серпня 2013 року в приміщенні міськвиконкому відбулась нарада т.в.о. міського голови Бережної З.Я. з питань реформування та модернізації галузі охорони здоров’я м. Херсона. Участь в обговорені взяли головні лікарі закладів охорони здоров’я міста, медичний персонал, громадяни. Делегація Дніпровського району також долучилась до обговорення реформування такої важливої для кожної людини сфери життя.

В своєму зверненні до учасників наради З.Я. Бережна повідомила, що реформа надасть можливість медичним закладам міста розвиватись, отримувати сучасне медичне обладнання та покращить рівень медичного обслуговування херсонців. Від імені Херсонської обласної державної адміністрації звернулась до присутніх Бондарева Л.В., заступник директора Департаменту охорони здоров’я. Вона повідомила, що реформа не передбачає закриття лікарняних закладів, скорочення кадрів, і підкреслила, що сьогодні місцеві бюджети не в змозі повністю забезпечити усі потреби галузі, тому реформування дасть шлях до покращення оснащення медичних закладів шляхом залучення коштів державного бюджету. Заступник міського голови Черевко С.М. підкреслив, що реформа медичної галузі надзвичайно важлива в контексті реалізації соціальних ініціатив Президента України В.Януковича, щодо покращення рівня та якості надання медичних послуг.

Звичайно, найбільше реформа викликає питань у працівників медичної галузі, - головний лікар КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня ім. О.С. Лучанського» Ломако Л.В. розповіла про нововведення реформи, а саме, - створення Центрів первинної медико-санітарної допомоги. Одним із головних питань для працівників медичної галузі, озвучене профспілкою, є збереження робочих місць під час реформування. Медиків запевнили, що скорочення кадрів не буде. Сподіваємось, що вже незабаром ми побачимо добрі плоди реформи охорони здоров’я в місті Херсоні, а поки що на черговій сесії міської ради депутати будуть голосувати за впровадження в місті реформування медичної галузі.

Прес-центр виконкому Дніпровської районної в місті Херсоні ради

Новости по теме
Комментарии (1)
Комментарии:
виктор написал(а) в 19:07, 12 / 08 / 2013:
Уничтожена уже медицина не только на деле но и в мозгах врачей.только деньги и они несут угрозу так как дньги создают предпосылку для ненужного врачевания и в этом так называемые реформаторы преуспели давно что еще реформировать ! Нужно уже восстанавливать!
Ответить

Новости