В Херсоні відкрито турнір з футзалу серед військових частин


4 декабря 2016 года.

03 грудня у Херсонському вищому училищі фізичної культури обласної ради відбулося урочисте відкриття турніру Херсонської області з футзалу серед військових частин Збройних Сил України Херсонського гарнізону.

Відсвяткувати цю спортивну подію прийшли представники облдержадміністрації, спортивних організацій та шанувальники футзалу.

Участь у змагання взяли команди обласного військкомату, 57-ї мотопіхотної бригади, військової частини № 4067 та організації ветеранів АТО.

Під час урочистого відкриття турніру до присутніх у залі звернулася із привітаннями та побажаннями вдалої гри й перемоги найзавзятішим гравцям перший заступник голови облдержадміністрації Валентина Січова.

Вона зазначила, що такі змагання проводяться в області вперше. Їх мета не тільки визначити найсильнішу команду з числа військових частин Херсонського гарнізону, а в першу чергу, залучити до регулярних, систематичних занять спортом дітей і молодь, звернути їх увагу на переваги здорового способу життя, подолати байдужість наших громадян до свого здоров'я.

«Здорова нація - це здорова країна. А ми хочемо бачити Україну, і Херсонщину в тому числі, сильною, благополучною, щоб її мешканці були щасливі і впевнені у завтрашньому дні», - зазначила Валентина Січова та, користуючись нагодою, привітала всіх з наступаючим святом - Днем Збройних Сил України.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости