В Херсоні відбувся конкурс шкільних снайперів

В Херсоні відбувся конкурс шкільних снайперів
7 декабря 2015 года.

Закінчився конкурс снайперів за програмою проведення міської військово-спортивної патріотичної гри-випробування, що проводився методистами Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради.

У змаганнях взяли участь 164 учні 6-11 класів із 41 загальноосвітнього навчального закладу міста Херсона. Конкурс проходив згідно з умовами у вигляді «гри-подорожі». Навички учасників перевірялись у двох вікових групах за такими напрямами: змагання з дартсу у мішень діаметром 40 см, стрільба з пневматичної гвинтівки у мішень діаметром 6 см з положення сидячи за столом з відстані 6 м; наповнювання спорядження магазину АКМ патронами; метання гранати (м'ячики) у ціль - окоп 3х1 м.

Призерами конкурсу у старшій віковій групі стали: І місце - команда ЗНЗ № 31 (керівник І. Бережков), ІІ місце - команда НВК «ЗНЗ ІІ ступеню - ліцей журналістики, економіки та правознавства» (керівник М. Петрик), ІІІ місце - команди гімназії № 6 (керівник В. Дацюк), школи №36 (керівник В. Воловик) та школи № 46 (керівник С.Грибов).

Призерами конкурсу у середній віковій групі стали: І місце - команда ЗНЗ № 56 (керівник О. Вігурський), ІІ місце - команда ЗНЗ № 37 (керівник Л. Щурова)
ІІІ місце - команда ЗНЗ № 52 (керівник В. Лутановський).

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости