В Херсоні відбудеться вуличний арт–фест «VЕСЕЛИЙ VULик»

В Херсоні відбудеться вуличний арт–фест «VЕСЕЛИЙ VULик»
15 / 09 / 2015

19 вересня 2015 року в рамках відзначення Дня міста в Дніпровському районі відбудеться вуличний арт-фест «VЕСЕЛИЙ VULик». Молоді, веселі, активні та творчі діти, школярі - херсонці зберуться разом, щоб привітати рідне місто та відсвяткувати його День народження креативно та весело!

Ідея проведення вуличного дитячого арт-фесту - спільна: народжена у виконавчому комітеті Дніпровської районної у м. Херсоні ради як своєрідне продовження фестивалю-конкурсу «DNІPRОDANCE-2013 «У нас, на районі...», вона знайшла творчу підтримку фахівців Центру позашкільної роботи, керівників і педагогів загальноосвітніх навчальних закладів, і , головне, дитячої спільноти Дніпровського району.

Розпочнеться арт-фест пісенним флеш-мобом. 600 учнів з 15 шкіл Дніпровського району заспівають Гімн України, який став справжнім символом єднання і свободи не тільки для українців, а для багатьох народів світу, що також прагнуть мирного неба та щасливого майбутнього. Весела і ритмічна Пісня про Херсон у виконанні учасників флеш-мобу, стане дитячим пісенним подарунком рідному місту у день його народження.

В програмі арт-фесту майстер-класи для дітей, конкурси, естафети та сюрпризи. Яскраві виступи хореографічних, вокальних колективів Центру позашкільної роботи будуть справжнім яскравим подарунком до Дня міста від юних херсонців.

Запрошуємо усіх херсонців, батьків та дітей приєднатись до святкування у суботу, 19 вересня 2015 року., з 15.00 до18.00, сквер ім. Т.Шевченка (пр. Текстильників). Беріть з собою яскраві повітряні кульки, прапорці, привітання, а головне - гарний настрій!

Позитивні емоції, масовість та яскравість - головні атрибути вуличного арт-фесту. На гостей та учасників чекає багато сюрпризів та вражень! Зустрінемо День міста по-особливому: співаючи РАЗОМ вільно, святкуючи змістовно і весело!

Оксана Гузь, виконавчий комітет
Дніпровської районної у м. Херсоні ради

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости