В Херсоні відбудеться круглий стіл на тему "Свобода мирних зібрань"

В Херсоні відбудеться круглий стіл на тему
25 / 03 / 2015

31 березня 2015 року в місті Херсоні у конференц-залі готелю «Оптіма» (м. Херсон, пр. Ушакова 43, 5-й поверх). відбудеться важливий для майбутнього Херсонщини захід - круглий стіл на тему «Свобода мирних зібрань. Тенденції постмайданівської України та європейська практика».

Події, які відбуваються в Україні останні півтора року, засвідчують стрімке зростання впливу простих громадян на соціально-політичні та, навіть, геополітичні процеси. Звичайні люди, які об'єднуються задля відстоювання власних та національних прав, інтересів та переконань, часто виявляються сильнішими за обставини, чиновників та ворогів України, примушують їх діяти саме в інтересах добре організованих груп людей.

Оскільки дане явище стає системним та інституційним, виникає потреба у його більш глибокому вивчені, вдосконалені, спрямуванні у конструктивне для українського суспільства русло. Зокрема, активізації реформ, реальній боротьбі з корупцією, пришвидшені люстрації, зміцненні правових відносин у суспільстві, соціально-економічному розвитку.

Ці питання й будуть розглядатися під час круглого столу, на який запрошено понад 250 чиновників, громадських діячів, активістів та журналістів Херсонської області.

Орієнтовна тривалість заходу: 10:00 - 14:00.
План проведення круглого столу:
1. Вступ.
2. Аналіз сучасного стану свободи зібрань на Херсонщині та прогнози на майбутнє.
3. Люстраційні процеси на Херсонщині
4. Історія законодавчого врегулювання свободи мирних зібрань в Україні та сучасний стан реформування.
5. Міжнародний досвід унормування свободи зібрань.
6. Рішення Європейського суду з прав людини «Вєрєнцов проти України», «Шмушкович проти України».
7. Підсумки.

Зареєструватись на круглий стіл можна за контактами:
[email protected] до 15-ї години 29.03.15, надіславши: ПІБ, назву організації, контактний телефон, бажану тему для виступу.
Телефон для довідок: +38-050-050-51-28 (Аліна).

Захід організовує ВГО «Інститут Республіка» в рамках Всеукраїнської ініціативи «За Мирний Протест!» за підтримки Національного Демократичного Інституту (США).

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости