В Херсоні російські військові пограбували банк

В Херсоні російські військові пограбували банк
29 / 07 / 2022

Всю готівку й обладнання винесли окупанти з відділень А-банку, які вони захопили в Херсоні.

Співробітники банку пишуть в пабліках, що окупанти вдерлися в офіси, розташовані на Миколаївському шосе та на вулиці Суворова.

Російські військові діяли як кримінальні злочинці, як нальотчики. Вони забрали всю готівку, яка зберігалася у відділеннях, а також забрали обладнання. Співробітників відпустили неушкодженими.

Скріни з Телеграм-каналів

В комантарях до повідомлення херсонці пишуть, що мало місце звичайне мародерство з боку окупантів. Ймовірно, вони відчувають, що для них настають не найкращі часи.

Скріни з Телеграм-каналів

Дії окупантів - звичайне кримінальне правопорушення - грабіж із застосуванням зброї, тобто, розбій. Це - злочин, покарання за який передбачено Ч.4 Ст.187 Кримінального Кодексу України, яка гласить:

«Розбій, спрямований на заволодіння майном у великих чи особливо великих розмірах або вчинений організованою групою чи в умовах воєнного або надзвичайного стану, або поєднаний із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень, - карається позбавленням волі на строк від восьми до п'ятнадцяти років із конфіскацією майна».

Російська армія в чергове продемонструвала свою сутність: це - не армія, а величезне злочинне угруповання, яка заслуговує відповідного ставлення до себе.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости