В Херсоні проводять благодійний аукціон

В Херсоні проводять благодійний аукціон
2 декабря 2014 года.

Новий Рік - це не тільки свято родин і сімей. Є дітки, які не мають ні батьків, ні близьких людей з якими б могли ділитися проблемами і просто жити в любові рідних. Їм потрібна наша допомога. Ми хочемо зробити справжнє свято для таких діток. Принести в їхні серця любов і тепло. Зробити їхнє життя трошки легшим і більш щасливим. Що може бути кращим, ніж бачити сміх дитини і щастя в її очах?

Додавайте свої фото до альбомів, робіть свої ставки та купуйте зустрічі!

Принцип дуже простий. Ви додаєте своє фото у альбом "Хлопці" , "Дівчата" або "Майстер-Класи " разом із коротеньким підписом про себе. Всі бажаючі можуть переглядати фото та робити свої ставки заради зустрічі з обраною людиною.

МЕТА АУКЦІОНУ: зібрати кошти до Нового Року , на які придбати солодощі, іграшки та розвиваючі ігри для дітей-сиріт дитбудинків м.Херсона.
УМОВИ АУКЦІОНУ: у групі створені альбоми "Хлопці", "Дівчата" та "Майстер-Класи " , у які учасники, згідні із правилами аукціону, завантажують свої фотографії для потенційних покупців. Правила подані нижче.

Оплату ваших ставок ви можете провести при особистій зустрічі з організаторами акціі, або за допомогою віртуального платежу на картку ПриватБанку № 5168755363262656

Також на ту саму картку всі бажаючі можуть зробити пожертви не беручи участь у аукціоні. Краще повідомляти коли і яку суму ви переказали у приват Влад Соловйов. Після закінчення аукціону буде наданий повний фінансовий звіт про витрачені кошти.

Теги: діти, свято
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости