В Херсоні презентували книжку загиблого в Іловайському котлі Романа Набєгова

В Херсоні презентували книжку загиблого в Іловайському котлі Романа Набєгова
30 августа 2015 года.

30 серпня в актовій залі бібліотеки ім. Олеся Гончара відбулася презентація книги «Ни шагу назад» Романа Набєгова, старшого інспектора батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Миротворець», молодшого лейтенанта міліції, нашого земляка, який загинув у бою під Іловайськом.

Книжку підготувала до друку мати загиблого героя - Оксана Набєгова. "Ця книга не про війну, ні. Вона про життя, про бажання жити, про військову доблесть, про любов", - заявила пані Оксана.

Ни шагу назад

Жінка збирала вірші сина усюди – в записниках, на папірцях, у листах, у соцмережах, у комп’ютері – і назвала збірку останньою фразою сина у статусі соцмереж – «Ні кроку назад». Тираж книги мати не розголошує, каже лише, що він невеличкий і призначений виключно для дарування друзям та близьким. Роман Набєгов працював слідчим, увесь час писав рапорти, аби його відправили в АТО, але лише після листа до міністра Арсена Авакова йому це дозволили і він вступив до батальйону «Миротворець». Він загинув під час відходу батальйону сумнозвісним «зеленим коридором» з «Іловайського котла».

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости