В Херсоні презентували дайджест «Україна 2015: завдання нової країни»


2 июня 2015 года.

В прес-клубі газети «Новий день» херсонським журналістам і представникам громадськості презентували дайджест - альманах «Україна 2015: завдання нової країни». Автор ідеї - відомий український публіцист Тарас Возняк. В збірці зібрані різні думки і бачення якою має бути Україна, а також роздуми відомих українських інтелектуалів про те в якому напрямі її змінювати.

Багато текстів, що увійшли до альманаху були написані ще до Революції Гідності. Але тепер його видання має ще більше значення, ніж до неї. Українські інтелектуали вважали своїм обов'язком не допускати розчарування українців через рік після здобутків Революції Гідності як це було в 2005 року після першого Майдану. Нажаль, у державної еліти на сьогодні нема мужності взятися реалізовувати ці плани, тому цей документ, цей дайджест є публічним сигналом для влади, що в Україні достатньо людей доброї волі, які знають, що потрібно робити в країні, щоб зміни відчули більшість її мешканців.

«Ми не виграємо війну на Донбасі, якщо ми не проведемо серйозних внутрішніх реформ. Якщо прямо зараз не розпочати суттєві внутрішні зміни, то Крим до складу України точно не повернути» - вважає один з авторів ідеї видання альманаху Тарас Стецьків. При цьому, на його переконання, реформи мають стосуватися всіх, а не тільки робити небагатих біднішими і докорінно знищувати паростки середнього класу як це робиться сьогодні.

«Сенс журналістів - доказати простим людям, що треба іти в політику, особливо активістам, волонтерам, підприємцям» - підхопив думку його колега, відомий банкір і фінансист Віталій Жебрицький. В якості приклада він наводить той факт, що прості українські люди здали на армію вже більше двохста мільйона гривень. Основне питання яке людина задає собі при прийнятті рішення жертвувати на щось - питання довіри. Українці повірили у власну армію і тому фінансова допомога військовим є настільки відчутною. І це вона ще не включає в себе допомогу фізичну - продуктами, товарами, речами. «Головною метою візиту авторів альманаху в Херсон є пошук однодумців в Вашому місті. Давайте змінювати країну разом» - резюмував пан Жебрицький презентацію в Херсоні.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости