В Херсоні обговорять попередження пожеж на території заповідника «Асканія-Нова»

В Херсоні обговорять попередження пожеж на території заповідника «Асканія-Нова»
09 / 06 / 2015

12 червня 2015 р. о 11 годині відбудеться засідання за круглим столом на тему: «Попередження пожеж на території біосферного заповідника «Асканія-Нова» імені Ф.Е. Фальц-Фейна та прилеглих до нього територіях». Організатором заходу виступає: Головне управління ДСНС України у Херсонській області.

Під час заходу планується обговорення питання щодо протидії пожеж на території біосферного заповідника «Асканія-Нова» імені Ф.Е. Фальц-Фейна, прилеглих до нього територіях, а також у природних екосистемах області .

До участі у заході запрошуються представники громадських об'єднань, біосферного заповідника «Асканія-Нова» імені Ф.Е. Фальц-Фейна, Обласного управління лісового та мисливського господарства, засобів масової інформації.

Місце проведення заходу: м. Херсон, вул. Молодіжна 6, 3-й поверх, актова зала.

Для проходу до приміщень Головного управління ДСНС України у Херсонській області при собі потрібно мати документ, що посвідчує особу (паспорт громадянина України, водійське посвідчення, військовий квиток тощо).

Для отримання додаткової інформації звертайтеся до контактних осіб:

-головний фахівець сектору планування, аналітичного та документального забезпечення Головного управління ДСНС України у Херсонській області Шевченко Тетяна Никифорівна, тел.: (0552) 45-42-01;

-начальник управління реагування на надзвичайні ситуації Головного управління ДСНС України у Херсонській області майор служби цивільного захисту Єрьоменко Олексій Сергійович, тел.: (0552) 49-65-39.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости