В Херсоне состоялась акция "Генпрокурор - брехун"

В Херсоне состоялась акция
23 декабря 2013 года.

22 грудня 2013 року в Херсоні на площі Свободи під час віча, на яке зібралося близько 500 містян, відбулася акція "Генпрокурор - брехун". Херсонці присвятили захід нещодавньому звіту Генерального прокурора України Віктора Пшонки, в якому він звинуватив мітингувальників у побитті "Беркута".

Про це повідомляє Прес-служба Херсонської міської організації ВО "Свобода"

Після цих брехливих звітів херсонці провели акцію на місцевому Майдані, в якій показали справжню правду, де "Беркут" розганяє мітингувальників, а потім отримує премію від міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка за розгін протестувальників.

"Уся Україна бачила відео та світлини, де "Беркут" жорсткого та криваво розганяє евромайданівців, але складається враження що Генпрокурор Віктор Пшонка цього не бачив, та свідомо перекрутивши факти звинуватив мітингувальників в побитті "Беркута". Сьогодні прості херсонці вирішили провести цю акцію, щоби ще раз показати, як саме відбувалися події на Евромайдані в ніч на 30 грудня, чим звинувативши високопосадовця в брехні", - наголосив під час свого виступу очільник Херсонської міської організації ВО "Свобода" Євген Матковський.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости