В ХДАУ розіграли кубок ректора з КВК

В ХДАУ розіграли кубок ректора з КВК
10 апреля 2019 года.

Веселий сміх і гарний настрій панували сьогодні в актовій залі Херсонського державного аграрного університету, адже на сцені відбувалося уже традиційне дійство - гра КВК за Кубок ректора. 

У запеклих жартівливих батлах взяли участь п'ять команд кожна з яких представляла свій факультет: «Діти капітана Мринча», «Маринад», «Серпентарій», «В кубі» та «Вжух». Актова зала університету була заповнена студентами, викладачами та гостями заходу.

Кубок з КВК проходив за підтримки ректора університету Юрія Кирилова та управління сім'ї, молоді та спорту Херсонської міської ради.

Команди дивували глядачів влучними жартами, веселими мініатюрами та гострим гумором.

Студенти з натхненням поставились до підготовки і продемонструвати власне почуття гумору та створили веселий настрій усім присутнім. Учасники показали, що вони можуть бути творчими, креативними та з почуттям гумору. Щирий сміх та оплески лунали безперервно.

Ця гра не має переможених, адже кожна з команд - переможець. Всі були достойні, проте гра є гра, тож за результатами оцінок журі переможцями стала команда від факультету ФРГП «Серпентарій».

Теги: хдау, квк
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости