В Дніпровському районі Херсона вітали переможців конкурсу на краще ОСББ та квартальний комітет

В Дніпровському районі Херсона вітали переможців конкурсу на краще ОСББ та квартальний комітет
18 сентября 2014 года.

Традиційно, напередодні Дня міста, у Дніпровському районі відзначили переможців огляду-конкурсу на «Краще об'єднання співвласників житлових будинків» та «Кращий орган самоорганізації населення - квартальний комітет», присвяченого 236-й річниці заснування Херсона.

На засіданні сесії Дніпровської районної у м. Херсоні ради, в присутності депутатів районної ради та гостей святкової сесії, вітали переможців огляду-конкурсу - людей, які постійно створюють комфортне життя не лише для себе, але і для інших, організовують громаду на добрі та корисні справи.

Зі словами привітання звернувся до переможців районного огляду-конкурсу голова Дніпровської районної у м. Херсоні ради Анатолій Толокнов, відзначивши, що завдяки таким активістам Дніпровський район найкращий в місті, та побажавши, щоб плідна співпраця голів ОСББ та органів самоорганізації населення з районної владою і в подальшому мала позитивні результати для громади. Несподівано завітав на урочисте підведення підсумків конкурсу Херсонський міський голова Володимир Миколаенко, який привітав актив району з 236-ю річницею заснування рідного міста та подякував представникам найдієвішої ланки, що впливає на створення комфортних умов життя у Херсоні, за їх важку працю та вагомий внесок у спільну справу наведення ладу у нашому місті. Кращих голів ОСББ та квартальних комітетів Дніпровського району визначають за постійної підтримки депутата Херсонської обласної ради Артема Кияновського.

Цей рік не став виключенням: Артем Олександрович відзначив переможців та подякував за те, що в нелегкі часи для держави ці люди працюють на користь свого міста, своєї громади. «Як би не складалось життя - ми повинні пам'ятати про наших дітей, які мають навчатись, мати активне дозвілля, про наші вулиці та будинки , які мають бути чистими та охайними, про тих людей, які нас оточують і, можливо, потребують нашої підтримки і допомоги. І головне, незважаючи ні на що, ми маємо залишатися Людьми». Переможці отримали грамоти голови Дніпровської районної у м. Херсоні ради Анатолія Толокнова, цінні подарунки та премії , а також флеш-накопичувачі для того, щоб їх подальша робота на користь дніпровської громади була організована сучасно і продуктивно.

За висновками конкурсного журі та відповідно до розпорядження голови районної ради, переможцями огляду-конкурсу на «Краще об'єднання співвласників житлових будинків» та «Кращий орган самоорганізації населення - квартальний комітет», присвяченого Дню міста в 2014 році стали: - ОСББ «Залаегерсег, 23», вул. Залаегерсег, 23, голова правління Поліщук Олена Миколаївна; - ОСББ «Тополь», вул. Чорноморська, 64, голова правління Нестерова Жанна Василівна; - ОСББ «Фенікс», вул. Кримська,120, голова правління Д'якова Оксана Володимирівна; - Орган самоорганізації населення-квартальний комітет №10, голова Павленко Тетяна Михайлівна; - Орган самоорганізації населення-квартальний комітет №7, голова Місеч Наталя Дмитрівна; - Орган самоорганізації населення-будинковий комітет «Вулик», вул. Чорноморська, 22А, голова Гераскіна Валентина Михайлівна.

Виконавчий комітет Дніпровської районної у м. Херсоні ради висловлює подяку головам ОСББ , квартальних та будинкових комітетів району за співпрацю і активну роботу на користь нашого міста Херсона, Дніпровського району та його мешканців. Щиро дякуємо Артему Кияновському, депутату Херсонської обласної ради, за плідну роботу у складі журі огляду-конкурсу, постійну підтримку ініціатив та проектів, спрямованих на роботу з громадою.

Оксана Гузь, виконавчий комітет Дніпровської районної у м. Херсоні ради

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости