В Антонівській школі відкриють дитячий майданчик і говоритимуть про енергоефективність


16 мая 2017 года.

19 травня у приміщенні «Зеленої школи» Антонівської ЗОШ №21 (смт. Антонівка, вул. Центральна, 2) Херсонської міської ради в рамках проекту «Школа енергії 2.0» відбудеться низка заходів, повідомляє прес-служба міської ради.

Так, з 11.00 до 12.00 у ЗОШ №21 проходитиме відкритий загальношкільний захід «Школа енергії 2.0» за участі учнів, гостей заходу, депутатів міської та обласної рад.

О 12.00 відбудеться прес-конференція, присвячена Шкільним Дням Енергії. Програма Шкільних днів енергії передбачає різноманітні заходи, що спрямовані на підвищення рівня обізнаності з питань ощадливого енергоспоживання. Під час заходу спікери представлять проект «Школа енергії», а учні школи разом із вчителем розкажуть про особливості його впровадження в їхній школі та продемонструють інструменти та підходи, завдяки яким вони отримали право називатися юними енергоаудиторами та енергоменеджерами.

Прес-конференція відбудеться за участі міського голови Володимира Миколаєнка, голови обласної адміністрації Андрія Гордеєва, начальника управління освіти Херсонської міської ради Юрія Ніконова, президента Херсонської торгово-промислової палати Вікторії Остроумової, директора проекту «Створення енергетичних агентств в Україні» Роберта Кюнне, виконавчого директора Асоціації «Енергоефективні міста України» Андрія Кирчіва, координатора проекту «Школа енергії 2.0» Віталія Волкова та директора Антонівської ЗОШ №21 Галини Лугової, а також депутат депутатів обласної і міської рад, громадськості.

О 13.10 - 13.20 відбудеться відкриття дитячого ігрового майданчика, подарованого дітям корпорацією НЕФКО.

А з 14.30 до 15.30 - Energy - квест «Через школу - до нової культури енергоспоживання», у якому змагатимуться команди Міського учнівського парламенту, ЗНЗ № 3, №12, 27, Ліцею журналістики, економіки та правознавства.

Квест організовано учнівським самоврядуванням школи № 21 «Дніпровські хвилі» та комісією з питань екології та здорового способу життя Міського учнівського парламенту. За результатами квесту команди - переможці будуть нагороджені подарунками та дипломами управління освіти.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости