В 2017 році в Херсоні вперше за кошти місцевого бюджету закуплять соціальні послуги

В 2017 році в Херсоні вперше за кошти місцевого бюджету закуплять соціальні послуги
03 / 01 / 2017

Соціальне замовлення на надання послуг в тому числі для ВІЛ-інфікованих буде профінансовано місцевим бюджетом вперше в історії міста Херсон. Так, на 2017-й рік передбачено 50 тис.грн на консультування і соціальний супровід пацієнтів, які отримують замісну підтримувальну терапію. 75 тис. грн. передбачено на закупівлю послуг з паліативної та хоспісної допомоги для членів територіальної громади. Окрім того, із міського бюджету у наступному році планують виділити 60 тис.грн на послуги, направлені на соціальну інтеграцію та реінтеграцію бездомних осіб.

Соціальне замовлення - це механізм закупівлі у суб'єктів господарювання за бюджетні кошти соціальних послуг. Впровадження його дасть можливість розширити спектр послуг для людей, які опинилися в складних життєвих обставинах та, що найважливіше - значно розширити доступ до цих послуг.

Ініціатором цього процесу у місті стала громадська організація «Асоціація ХХІ століття», яка із квітня 2016 року впроваджує пілот «Сталість ВІЛ-послуг» за підтримки проекту USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії».

Заступник начальника управління соціальної політики Херсонської міської ради Олена Олефіренко звертає увагу, що впровадження соціального замовлення - новий досвід для місцевих органів влади. «Ми налаштовані на набуття такого досвіду, свідченням чого, власне, і є заплановані в бюджеті Херсона кошти на соціальне замовлення. Переконана - це лише початок ефективної співпраці держави та громадськості», - резюмує Олена Олефіренко.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости