Урожай податків від аграріїв Херсонщини перевищив 113 мільйонів гривень


7 октября 2020 года.

За 9 місяців 2020 року місцеві бюджети Херсонщини отримали від платників четвертої групи спрощеної системи оподаткування  113,5 млн гривень єдиного податку. Інформацію повідомили спеціалісти управління податкового адміністрування Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Лідерами зі сплати єдиного податку четвертої групи є аграрії, що здійснюють діяльність у Каховському, Бериславському, Новотроїцькому та Чаплинському районах. Вони забезпечили 40 відсотків від загальних надходжень податку по області, що складає 45 млн гривень єдиного податку.

За цей же період громадяни - одноосібники, які самостійно обробляють земельні ділянки (паї), з метою одержання прибутку задекларували 146,2 млн гривень доходів. Загальна сума задекларованих статків на  20,6 млн гривень або на 15 відсотків більше, ніж торік. Сума самостійно визначених податкових зобов'язань з податку на доходи фізичних осіб склала 26,8 млн гривень та на 4,3 млн гривень перевищила минулорічний показник.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости