Управління транспорту представило результати перевірки херсонських перевізників


05 / 01 / 2018

Із 21 листопада 2017 по 4 січня 2018 року міське управління транспортної, дорожньої інфраструктури та зв'язку спільно з КУ "Диспетчерська служба автоматизованого контролю" провели 12 перевірок виконання умов договорів про організацію перевезень пасажирів автомобільним транспортом на 16 міських автобусних маршрутах загального користування (№5,6, 8, 9, 10, 12, 16, 17, 20, 24, 26, 29, 30, 43, 47, 48). До перевірки також залучили представників Патрульної поліції м.Херсона та співробітників "Укртрансбезпеки".
Результат перевірок - 22 акти про виявлені порушення, направлені перевізникам.

Сьогодні, 5 січня 2018 року управління транспортної, дорожньої інфраструктури та зв'язку спільно з представниками Патрульної поліції перевірили роботу автобусних маршрутів №8 та №48, які обслуговує ПП "Корнет-Стиль".
"Результатами перевірки ми задоволені, - зазначає начальник транспортного управління Марина Віркун, - автобуси обладнані зимовою гумою, салони добре опалюються, відповідно до договорів здійснюється прибирання. Водії дотримують правил видачі квитків пасажирам".

За її словами, майже всі автобуси "Корнет-Стилю" обладнані підсвічувальними установками для зручності пасажирів у нічний час. Середня ціна однієї такої установки - 1300 грн.
Також перевізник запустив власний мобільний додаток - KORNET-STOPS, завантаживши який херсонці зможуть переглянути точний час прибуття маршрутного таксі на зупинку. Завантажити додаток можна з офіційного сайту "Корнет-Стилю" або скориставшись QR-кодом, який є у кожному автобусі.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости