Управління транспорту бореться з обласними автобусами на міських зупинках громадського транспорту в Херсоні

Управління транспорту бореться з обласними автобусами на міських зупинках громадського транспорту в Херсоні
12 апреля 2018 года.

Співробітники управління транспортної, дорожньої інфраструктури та зв'язку Херсонської міської ради спільно з представниками відділу Безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції в Херсонській області перевірили законність знаходження на зупиночному комплексі міського громадського транспорту "Залізничний вокзал" міжміських та внутрішньообласних автобусів.

Перевірка показала, що міжміський та внутрішньообласний транспорт дійсно зайняв всю зупинку, не даючи можливість проїхати міському.

"Було багато звернень про те, що автобуси, які здійснюють внутрішньообласні перевезення, зупиняючись на міських зупинках, заважають безпечній висадці та посадці пасажирів. Ми направили звернення до "Укртрансбезпеки" та обласного управління транспорту з метою перевірки дотримання суб'єктами господарювання, що надають послуги з перевезення пасажирів, вимог чинного законодавства у сфері транспроту, та вжиття відповідних заходів", - зазначила начальник міського транспортного управління Марина Віркун.

Сьогодні водіїв попередили про порушення правил перевезення пасажирів. Вони, в свою чергу,прибрали із громадської зупинки свої автобуси. Проте відпрацювання даного питання та перевірки, за словами Марини Віркун, продовжать протягом квітня.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости